Av1j4vwtsmwumfwtwbo5

Girişimci Paketi

Girişimcilik Kursu ile gerekli bütün donanımlara sahip ol!

E-Ticaret, Girişimcilik için gerekli donanımlar hepsi Girişimcilik Kursunda!

Amazon FBA, Online Arbitrage, Microsoft Excel, Microsoft Word ve Adobe Photoshop... Günümüz girişimcilerinin bilmesi gereken birbirinden önemli donanımlar...

1) Amazon FBA programı sayesinde küresel ticaret yapabileceksiniz. Seçtiğiniz ürünü Çin'de toptan ürettirip, Amerika'nın her yerinde bulunan FBA depolarına yollayacaksınız, buradan sonra Amazon ürünlerinizi depolayacak, paketleyecek, müşteriye kendi götürüp teslim edecek, iadeleri otomatik toplayacak ve bizim adımıza müşteri servisi sağlayacak. Sistemi kurduktan sonra bize düşen tek şey ise arkamıza yaslanıp kahvemizi içerek reklamlarımızı yönetmek olacak. Amazon FBA programı sayesinde düzenli dolar geliri elde edeceksiniz. Amazon FBA Master kursumda yapmanız gerekenleri A'dan Z'ye uygulamalı olarak akıcı şekilde öğretiyorum.

2) Online Arbitrage yaparak ise İngiltere merkezli olmak üzere bütün Avrupa ülkelerinde ürün satıyoruz. FBA entegreli özel Online Arbitrage sistemim sayesinde sadece Kuzey Amerika pazarında değil, İngiltere, İtalya, Fransa ve Almanya gibi Avrupa ülkelerinde de satış yaparak o pazarları boş geçmemiş olacak, ve bütün dünyada satış yapan uluslararası çapta bir girişimci olma fırsatı yakalayacaksınız! Online Arbitrage sisteminde biz İngiltere'de farklı pazarlardan ucuza (Argos gibi) satın aldığımız ürünleri Amazon üzerindeki en iyi satıcıların listesinden satacak, ve satış olduğunda FBA sistemiyle ürünleri göndereceğiz. Son derece sağlıklı ve güvenilir olan Online Arbitrage E-Ticaret sistemini sakın Dropshipping ile karıştırmayın. Farklı ürünlerden oluşan, ve az da olsa stoklu yaptığımız bu modelde ürünleri önceden satın alıp hazırlattıktan sonra FBA depolarına gönderip satış olduğunda gerisini Amazon'a hallettireceğiz.

3) Excel, Microsoft tarafından yayınlanan verileri depolamaya, organize ve analiz etmeye yarayan bir hesap tablosu (spreadsheet) programıdır. Karmaşık bilimsel dataların analiz edilmesi, finansal tabloların yorumlanması, akademik problemlerin çözümü gibi birçok alanda kullanılan Excel aynı zamanda günümüzün en popüler hesaplama yazılımıdır. Excel kullanarak iş hayatında kendi hesap ve analizlerinizi yapabilecek, ve size sağladığı yüzlerce ayrıcalığı fark edeceksiniz. Sadece Excel bilmek bile bir iş başvurusunda CV'nizi çok güçlendirecek, sizi öteki adaylardan bir adım öne taşıyacaktır. Excel kursumda temelden başlayarak iş hayatınızda bilmeniz gereken her şeyi kronolojik sırasıyla öğreneceksiniz.

4) Günümüzde ne işle uğraşıyorsanız uğraşın Photoshop bilmek gereklilik haline gelmiştir. Özellikle Amazon FBA yapan insanlar için Photoshop bilmek çok büyük bir avantajdır. Photoshop kullanarak Amazon ürünlerinizin resimlerini özelleştirip geliştirebilir, kendi kartvizit, afiş, logo ve birçok şeyi tasarlayabilirsiniz.Photoshop bilmenin bir başka önemli etkeni ise dışa bağımlı olmamaktır. Aktif iş hayatında Photoshop kullanılarak üretilen içeriklere ihtiyaç duyarsınız, eğer Photoshop bilmiyorsanız bu içerikleri dışarıya yaptırmak zorunda kalırsınız. Kimse sizin işinize sizin kadar özenmez! aklınızdakileri birebir somut hale getirip gerçekleştirmek için bazı estetik konularda kendi işinizi kendiniz görmelisiniz. İşte Photoshop size bu şansı verecek. Ayrıca sırf Photoshop öğrenip bir şey yapmamak bile ihtiyaç halinde Freelancer sitelerinde çalışmanızı ve ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

5) Microsoft Word, iş yerinde günlük hayatta yapılan her türlü yazışmaların bilgisayar yardımıyla yazılmasını sağlayan bir kelime işlemci programıdır. Günümüzde Word kullanmayı bilmeyen bir kişi kendini girişimci, iş adamı/kadını diye tanımlayamaz. Çünkü iş hayatında yer alıyorsanız ya da almak istiyorsanız, bir takım donanımlara sahip olmak zorundasınız. Microsoft Word kullanmayı bilmek de bu donanımlardan biri. İş hayatında farklı firmalarla, müşterilerle hatta devlet kurumlarıyla iletişimler kuracaksınız, onlara dosyalar halinde raporlar göndermeniz gerekecek. İşte bu noktada Word bilmemek sizi çok utanç verici bir konuma düşürebilir. Profesyonel bir imaj vermek istiyorsanız ve ciddi iş hayatına adım atmayı planlıyorsanız, bu kursu almanız gerekmektedir.AMAZON FBA KURSU SADECE E-TiCARET ÖĞRETMİYOR, FİNANSAL ÖZGÜRLÜĞE AÇILAN KAPIYI GÖSTERİYOR!

Sıkıcı hapishane gibi ofislerden ve modern kölelikten kurtulma şansını değerlendirin! Amazon FBA Kursu alın, kendinize çalışın!


Eğitmen


Berke
Berke

01.09.1992 senesinde İstanbul'da doğdum. 2 sene Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okuduktan sonra Amerika'ya gidip San Francisco'da Diablo Valley College International Education Center diploması aldım. Oradan da İngiltere'nin Londra şehrine gidip University of Westminster Business Management Entrepreneurship okumaya başladım. Londra'da yaşıyorum. Amazon FBA ağırlıklı olmak üzere online ticaret ve pazarlama eğitimi veriyorum.


Satın almaya dahil olan kurslarAmazon FBA Kursu + Online Arbitrage Master Plus
Amazon FBA Kursu ile evinizden satış yapın, Amazon otomatik kargolasın, iadeleri toplasın, müşteri servisi sağlasın
Berke
£79
Microsoft Excel Kursu
Excel öğrenin, her şeyi hesaplayıp analiz ustası olun!
Berke
£15
Adobe Photoshop Kursu
Photoshop öğrenin, dışa bağımlı olmayın!
Berke
£15
Microsoft Word Kursu
Microsoft Word Öğren, Profesyonel İş Yazışmaları Yap!
Berke
Ücretsiz
Amazon Üniversitesi Kitap
Kitabımı E-Kitap Formatında Satın Alıp Oku!
Berke
£5
Ücretsiz Amazon FBA Kursu
Amazon FBA programıyla ilgili teorik bilgi sahibi ol!
Berke
Ücretsiz
Ücretsiz Dropshipping Kursu
Ekim Kaya'ya 500$ Kaptırma! Daha İyisini Bedava İzle!
Berke
Ücretsiz

Orijinal fiyat: £114


İşi Türkiye'nin En İyisinden, Aylık 90,000$ Ciro Yapan Kişiden Öğrenin!

Girişimci Paket Alana Kitabımı Hediye Ediyorum!


Sık Sorulan Sorular


Kurs fiyatları piyasaya göre neden bu kadar ucuz?
Benim kurslarım ucuz değil, piyasadakiler pahalı!!! Rakiplerimin kurslara astronomik ücretler çekmesinin nedeni FBA programından yüksek gelir elde edemiyor oluşları ve bu yüzden kursunu vererek parayı kurstan toplamaya çalışmaları!!! ben ise sadece reklam giderlerimi karşılaması için minimum ücret talep ediyorum. Normalde ücretsiz verecektim ancak eğitim programlarının geniş kitlelere ulaşıp kalıcı olması bakımından minimum ücret talep etmekten başka şansım yoktu. Ayrıca şunu çok net söylüyorum, piyasadaki en iyi Amazon FBA kursu benimki!! Satın aldıktan sonra daha iyi anlayacağınıza eminim çünkü bugüne kadar kursumu alıp da zayıf bulan ya da beğenmeyen bir kursiyerim olmadı, ayrıca hem benden hem rakiplerimden kurs almış kişiler öteki eğitimcilere para kaptırdıkları için pişmanlık yaşadıklarını söylediler. Kısacası bugün Amazon FBA kursuna astronomik ücretler ödeyip satın alırsanız, halk diliyle "kazık yemiş" olursunuz.
Paketin içerisindeki kursların birbiriyle bağlantısı nedir?
Paketin içerisindeki kurslar birbirinden soyutlanamaz, aslında hepsi iç içe ortak paydada buluşan eğitimlerdir ve her biri sizi daha da geliştirecek, donanımlı yapacaktır. Mesela Amazon FBA ve Online Arbitrage kursunu izleyip global ticaret yapmaya başladınız, Photoshop kullanarak satmakta olduğunuz ürünlerin görsellerini profesyonel efektler uygulayarak özelleştirip geliştirilebilir, Excel kullanarak Amazon üzerindeki hesap, analiz ve maliyet gibi farklı tür faaliyetleri özerkçe gerçekleştirebilirsiniz, ve Word kullanarak profesyonel iş yazışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Girişimci paketi aldıktan sonra takıldığımız yerleri serbestçe sorabilir miyiz?
Elbette... Bütün kurs videolarımın altında "yorum yap" seçeneği vardır. Bu sayede takıldığınız videoların altına yorum yazarak soru sorabilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Çoğunlukla aynı gün cevaplarım.

Hemen Başla