Osqhractst28prekpn1k

Hazır Amazon FBA Hesabı Kullanma

Gereksiz Kumar Oynamayın, Hesap Açma Stresinden Kurtulun!!!

Abonelik Paketi Satın Al

Günümüzün en büyük e-ticaret ağı olan Amazon hesap açış işlemlerini çok zorlaştırdı. Günde milyonlarca insan başvuru yaptığı için artık belirli kriterlere göre eleme yapıyor ve sınırlı sayıda insanı kabul ediyor. Türkiye'den profesyonel FBA hesabı açarken artık ticaret sicil numarası talep ediliyor, yani Amazon karşısında daha kurumsal bir muhatap, bir şirket görmek istiyor. Şirketiniz olsa dahi hesabınızın ne yazık ki açılamama ihtimali var.

Türkiye'de e-ticaret ile ilgili her zaman ilkleri yapan Amazon Expert Eğitim, yine bir ilk yapmaktadır! Biliyorsunuz bizim ekip olarak birden fazla profesyonel aktif Amazon FBA hesabımız var. Bu hesaplardan birini sizlere dolaylı olarak kullandırmaya karar verdik. Tek fark hesaba doğrudan girmeyip yapmak istediğiniz işlemleri bize söyleyeceksiniz. Bu prosedür tamamen güvenlik için, çünkü x bir kişinin yapacağı hata binlerce kişinin ürünlerini sattığı hesabı askıya aldırabilir, ya da bir başka satıcının ürünlerini silebilir. Normal hesap açmaya göre de sayısız avantajlar sunacağız!

PEKİ SİSTEM NASIL İŞLEYECEK?

Bilindiği gibi profesyonel Amazon FBA hesabının aylık ücreti 39.99$ ve bütün satıcılar bu ücreti Amazon'a ödüyor. Siz bu ücreti Amazon'a değil, bize ödeyip bizim FBA hesabımızı kullanacaksınız. Tabi bizim hesaplarımızı kullanmanın çok sayıda avantajı var. Bunlardan kısaca bahsedelim.

  • Bizim hesabımızı kullanırsanız "otomatik suspend korunması" sağlamış olursunuz ve Amazon'da ticaret yaparken hesabınızın askıya alınma ihtimalini tamamen ortadan kaldırmış olursunuz.
  • Eğer aldığınız paket kapsıyorsa Ürün listelemesi, Keyword Analizi, Bullet Point, Ürün Açıklaması, PPC, Kupon, ve Promosyon oluşturma gibi kapsamlı ve ustalık gerektiren işlemleri sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.
  • Düzenli olarak her konuda rapor alıyorsunuz. Reklam ve Amazon masraflarınız, alacağınız ödemeler ve bütün para akışı şeffaf bir şekilde kontrolünüzde oluyor.
  • Aldığınız paket kapsıyorsa ürünle ilgili öneriler, ticari taktikler ve satışlarınızı arttırmaya yönelik tavsiyelerde bulunuyoruz.

Sistemin tam işleyişine gelecek olursak, bize aylık ödeme yapıyorsunuz, (herhangi taahhüt yok, istediğiniz zaman aboneliği bitirebilirsiniz) sonrasında bizlere satmak istediğiniz ürünün listelenmesinde kullanılacak bilgileri (başlık, açıklama, bullet point, keyword vs) [email protected] adresine email atarak gönderiyorsunuz. Attığınız bilgilerle ürün listelemesini biz yapıp sizi zahmetten kurtarıyoruz. Sonrasında aynı şekilde istediğiniz ölçüde reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz ve sizlere düzenli rapor veriyoruz. Birden fazla kişinin ürünü satıldığından güvenlik nedeniyle doğrudan panele erişiminiz olmasa da, panelde yapılabilecek her şeyi yapmanızı sağlıyoruz. Satış olduğunda paranızı banka hesabına doğrudan yatırıyoruz.

Düzenli olarak satışlarınız, reklam raporlarınız, maliyetleriniz ile birlikte otomatik bilanço oluşturup size E-Mail ya da Whatsapp aracılığıyla gönderiyoruz. Ayrıca istemeniz durumunda bütün detayları ekran görüntüsü veya ekran paylaşımlı Skype görüşmesi yaparak sizlere düzenli gösteriyoruz.


BRONZ, GÜMÜŞ VE ALTIN ABONELİK PAKETLERİ


Sık Sorulan Sorular


Hakimiyet tamamen bende mi?
Elbette, hesap bir yerde sizin hesabınız. İstediğiniz kadar ürünü, istediğiniz şekilde satabilir, bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz kadar reklam ve promosyonlar yapabilirsiniz. Biz burada sadece sigorta görevi görüyoruz. Antivirüs gibi düşünebilirsiniz, yanlışlıkla Amazon prosedürlerini ihlal edecek bir davranışta bulunursanız sizi uyaracak ve bu sayede olası zararlardan korumuş olacağız. Örneğin, marka tescili olan bir ürünü bilmeden satmak isteyebilirsiniz, böyle bir durumu kendi hesabınızdan deneseniz suspend olacakken, biz sizi anında uyaracağımız için hem ürüne yatırıp kaybedeceğiniz paradan sizi kurtaracak, hem de ticari sağlığınızın adeta "doktoru" olacağız.
İletişim Nasıl Olacak?
İletişim için birçok alternatifiniz olacak. Şirket hattımızdan 7/24 arayabileceğiniz gibi, Whatsapp, E-Mail ya da Instagram üzerinden bile düzenli olarak iletişimde olacak, durum analiz raporlarınızı her gün belirli bir saatte elde edeceksiniz. Bu sayede işinizden geri kalmadığınız gibi bizim denetimimiz altında risklerden uzak, güvenli ve sağlıklı bir FBA operasyonu yöneteceksiniz.
İstediğim zaman aboneliğimi iptal edebilir miyim?
Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Paketlerden birini satın aldığınız an Amazon FBA hesabı kullanılmak üzere size kiralanmış olur. O günden itibaren aylık olarak ödemeler alınır. Aboneliğinizi bitirmeye karar verdiğinizde işlemler hemen uygulanır ve kaydınız silinir.

Eğitmen


Berke
Berke

01.09.1992 senesinde İstanbul'da doğdum. 2 sene Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okuduktan sonra Amerika'ya gidip San Francisco'da Diablo Valley College International Education Center diploması aldım. Oradan da İngiltere'nin Londra şehrine gidip University of Westminster Business Management Entrepreneurship okumaya başladım. Londra'da yaşıyorum. Amazon FBA ağırlıklı olmak üzere online ticaret ve pazarlama eğitimi veriyorum.


Hemen Başla