Qnv1aw3stizqzqhbvt8j

İngiltere'de Şirket Açma Hizmeti

Her Şeyi Biz Yapalım, Londra'da Oturum İzni Sahibi Ol!

   Tanıtımı izle

Bir şehir düşünün, dünyanın merkezi konumunda, Game of Thrones oyuncuları bile yaşamak için burayı seçmiş, dünyanın en gelişmiş metro sistemine sahip, şehrin bir ucundan öteki ucuna trafik derdi çekmeden ışık hızıyla gidiyorsunuz, devasa 2 katlı kırmızı otobüsleriyle şehir içi konforlu otobüs yolculukları yapıyor, kaliteli, güvenilir bir hayat sürüyorsunuz. Londra'da asgari ücret 1300£ (yaklaşık 9,600₺), enflasyon oranı ise sadece %2, yani alım gücü yüksek, ekonomisi düzgün, ve kapısı herkese açık bir şehir. Böyle bir şehirde yaşamak Ankara anlaşması sayesinde sandığınızdan daha kolay! Özellikle Amazon FBA yapan kursiyerlerime rahatlıkla e-ticaret kategorisinden şirket açıp, oturum izni alabiliyoruz. Ancak başka bir iş göstermek istiyorsanız da problem değil, o şekilde başvurunuzu yapıp kolaylıkla İngiltere'de şirketinizi açıyor, size oturum izni alıyoruz. İngiltere'de şirket açıp oturum izni alınca aile bireylerinizi de dependant (bağımlı) gösterip onlara da kolaylıkla oturum izni çıkartabiliyoruz. Üstelik National Insurance Number (Ulusal Sigorta Numarası) da alabiliyorsunuz. Bu sayede size İngiltere'de asgari ücretli ya da daha yüksek maaşlı işlere resmi başvuruda bulunabilir, işe alınırsanız sigortalı olarak başlayabilirsiniz. Şirket açım sürecinde başvuruda kullanılacak olan business planı (iş planı) en profesyonel format ve stiller eşliğinde hazırlıyor, gerekli evrakları topluyor, yasal prosedürleri hallediyor ve başvurunuzu yapıyoruz. Evinizde kahvenizi içerken İngiltere'de oturum hakkı kazanıyorsunuz!

Doktor Doğuş Mirzanlı Kimdir? İletişim Bilgileri

06.09.1984 tarihinde İstanbul'da doğdum. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünü okuduktan sonra Amerika'ya gidip Berkeley Üniversitesi'nde İş Analitiği üzerine yüksek lisans yaptım. Daha sonrasında Londra'ya geldim ve Greenwich Üniversitesi'nde Sosyoloji doktorası yaptım. Doktora sonrası 2012 yılında Ankara anlaşmasından yararlanarak İngiltere'de şirket açtım ve 2017 yılında vatandaşlık sınavını kazanarak İngiliz vatandaşlığı aldım ve pasaportunu elde ettim. 2 senedir İngiltere'de şirket açma hizmeti veriyorum ve bugüne kadar tam 39 tane başarılı şirket açtım. Şu ana kadar başvurusunu yapmış olduğumuz müşterilerimizin ret almaması da bizi ayrıca gururlandıran, ve mutlu eden bir etkendir. Aklınızdakileri sormak, ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için benimle Whatsapp ya da Email vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

WHATSAPP: +44 7760 903 536

[email protected]

Sık Sorulan Sorular


Şirket açım hizmetini veren ekip kimlerden oluşuyor?
Şirket açımı çok fonksiyonel bir işlem. Business Plan yani iş planınızı kabul görecek stilde Doğuş Mirzanlı yazıyor. Doğuş Mirzanlı, Londra'da 7 yıldır yaşamakta olup, anadil seviyesinde İngilizcesi olan, kendi şirket başvurusunu vaktiyle kendisi yapıp başarılı olmuş, ve 10 yıl uzatma almış gerçek profesyonel profiline sahip değerli bir kişidir. Ayrıca İngiltere'deki bağlantılarımız vasıtasıyla avukatlık bürolarıyla da dosyanızı senkronize hazırlıyor, hataya yer bırakmıyoruz! Elbette bu işi çok sık yaptığımız için başvuru ofisi çalışanlarıyla da iyi ilişkiler kurmuş bulunmaktayız ve işimiz sıradan insanlara göre daha rahat ve hızlı hallediliyor
Şirket başvurumun ret edilme ihtimali var mı?
Biz şu ana kadar hiçbir başvurumuzdan ret almadık, bu konuda o kadar tecrübeliyiz ki kabul edilmeyecek bir işi bize sunulduğu anda anlıyor, ve durumu izah edip, hizmet vermeyi kabul edemiyoruz. Bizim yapmış olduğumuz başvurularda matematiksel olarak elbette bir kabul edilmeme şansı var, ancak bu gerçekten çok düşük bir ihtimal. Bu durum, bizimle çalışanların başarısız olma şansını neredeyse imkansız kılıyor
Hizmeti satın aldıktan sonra vazgeçebilir miyim?
Maalesef hayır, İngiltere'de şirket açmak çocuk oyuncağı değildir, ve sizin de böylesine radikal ve köklü bir kararı spontane vermeyeceğinizi düşünüyor, siz hizmeti alır almaz sizin adınıza çalışmaya başlıyoruz. Verdiğimiz efor ve emek sonucu sizin kararınızdan caymanız bizi maddi manevi mağdur edeceği gibi, çalıştığımız iş ortaklarına karşı da zor duruma sokacaktır. Bu yüzden hizmeti aldıktan sonra iade kesinlikle söz konusu değildir.

İngiltere'de Neden Şirket Açılmalı?

İngiltere'de şirketiniz olmasının kolaylığı ve sağladığı avantajlar


Hemen Başla