Ohgfatqdsy2i76awnifb

Adobe Photoshop Kursu

Photoshop öğrenin, dışa bağımlı olmayın!

Günümüzde ne işle uğraşıyorsanız uğraşın Photoshop bilmek gereklilik haline gelmiştir. Özellikle Amazon FBA yapan insanlar için Photoshop bilmek çok büyük bir avantajdır. Photoshop kullanarak Amazon ürünlerinizin resimlerini özelleştirip geliştirebilir, kendi kartvizit, afiş, logo ve birçok şeyi tasarlayabilirsiniz.Photoshop bilmenin bir başka önemli etkeni ise dışa bağımlı olmamaktır. Aktif iş hayatında Photoshop kullanılarak üretilen içeriklere ihtiyaç duyarsınız, eğer Photoshop bilmiyorsanız bu içerikleri dışarıya yaptırmak zorunda kalırsınız. Kimse sizin işinize sizin kadar özenmez! aklınızdakileri birebir somut hale getirip gerçekleştirmek için bazı estetik konularda kendi işinizi kendiniz görmelisiniz. İşte Photoshop size bu şansı verecek. Ayrıca sırf Photoshop öğrenip bir şey yapmamak bile ihtiyaç halinde Freelancer sitelerinde çalışmanızı ve ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

Eğitmen


Berke
Berke

01.09.1992 senesinde İstanbul'da doğdum. 2 sene Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okuduktan sonra Amerika'ya gidip San Francisco'da Diablo Valley College International Education Center diploması aldım. Oradan da İngiltere'nin Londra şehrine gidip University of Westminster Business Management Entrepreneurship okumaya başladım. Londra'da yaşıyorum. Amazon FBA ağırlıklı olmak üzere online ticaret ve pazarlama eğitimi veriyorum.


Kurs içerik sıralaması


  Kursa Başlamadan Okuyun Lütfen!
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra
  Photoshop'a Giriş
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra
  Menüler
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra

Sık Sorulan Sorular


Kurs fiyatları piyasaya göre neden bu kadar ucuz?
Benim kurslarım ucuz değil, piyasadakiler pahalı!!! Rakiplerimin kurslara astronomik ücretler çekmesinin nedeni parayı başka işlerden kazanamayıp sizi sömürmeye çalışıyor oluşları!!! ben ise sadece reklam giderlerimi karşılaması için minimum ücret talep ediyorum. Normalde ücretsiz verecektim ancak eğitim programlarının geniş kitlelere ulaşıp kalıcı olması bakımından minimum ücret talep etmekten başka şansım yoktu. Ayrıca şunu çok net söylüyorum, piyasadaki en iyi kurs benimki!! Satın aldıktan sonra daha iyi anlayacağınıza eminim çünkü bugüne kadar kursumu alıp da zayıf bulan ya da beğenmeyen bir kursiyerim olmadı, ayrıca hem benden hem rakiplerimden kurs almış kişiler öteki eğitimcilere para kaptırdıkları için pişmanlık yaşadıklarını söylediler. Kısacası bugün kurslara astronomik ücretler ödeyip satın alırsanız, halk diliyle "kazık yemiş" olursunuz.
Photoshop'u nasıl indireceğim?
Photoshop'u lisanslı olarak satın alıp indirmek için adobe.com adresine gidip Creativity&Design kategorisi altında Photoshop'u bulabilir ve gerekli işlemleri yapıp indirebilirsiniz.
Sadece kurs videolarını izlemek Photoshop bilmek için yeterli mi?
Teorisi bakımından evet. Ancak Photoshop kullanmanın en önemli noktası pratik yapmaktır. İlk başlarda zorlanmanız son derece normal, ancak pratik yaptıkça becerileriniz oturacak ve programı çok rahat kullanmaya başlayacaksınız.
Kursa kayıt olmak için gereklilikler nelerdir?
Photoshop programını kaldıracak bir bilgisayarınız olması yeterlidir. Günümüzde bilgisayarların neredeyse tümü Photoshop kullanılmasına elverişlidir. Yani eğer pc sisteminiz çok eski değilse uyumluluk kontrolü yapmanıza bile gerek yok.

Hemen Başla