Jz7yzpy2rkkk025wguir

Ücretsiz Amazon FBA Kursu

Amazon FBA programıyla ilgili teorik bilgi sahibi ol!

AMAZON FBA SADECE E-TiCARET DEMEK DEĞİLDİR, ÖZGÜRLÜĞE AÇILAN KAPIDIR!!!

Sıkıcı hapishane gibi ofislerden ve modern kölelikten kurtulma şansını değerlendirin! Başkasını zengin etmek için çalışmayın! Kendinize çalışın!


Bu ücretsiz FBA kursunun çekilmesinin nedeni, sizin Amazon FBA programının teorisini baştan sona kavramanız ve bu işi yapıp yapamayacağınıza karar vermenizdir. Kurs tamamen teorik bilgi üzerinedir ve sunum formatındadır. Sadece bu kursu izlemek Amazon FBA yapmak için kesinlikle yeterli değildir. Profesyonel çerçevede Amazon FBA yapmak isteyen insanlara uygulama videolarını ve hayati taktikleri içeren ücretli kursu izlemelerini şiddetle tavsiye ediyorum. Aksi durumda geri döndürmesi imkansız bir hata yüzünden FBA kariyerlerine başlamadan veda edebilirler. Özellikle hesap açış sürecinde yapacağınız ilk hata, son hata olacaktır.

Eğitmen


Berke
Berke

01.09.1992 senesinde İstanbul'da doğdum. 2 sene Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okuduktan sonra Amerika'ya gidip San Francisco'da Diablo Valley College International Education Center diploması aldım. Oradan da İngiltere'nin Londra şehrine gidip University of Westminster Business Management Entrepreneurship okumaya başladım. Londra'da yaşıyorum. Amazon FBA ağırlıklı olmak üzere online ticaret ve pazarlama eğitimi veriyorum.


Kurs içerik sıralaması


  Amazon FBA Nedir ve Neden Yapmalıyız? Ticaret Döngüsü Kronolojik Sırası
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra
  Amazon FBA Maliyet Analizleri
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra
  Kilitli Kategoriler ve Uzak Durulması Gereken Ürünler
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra
  Uluslararası Kargo Planı Oluşturma
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra
  Ürün Reklam Kampanyaları Oluşturma
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra
  Ekim Nazım Kaya Yasal Dolandırıcı mı? Kanıtlarla Açıklıyorum!!!
Uygun Günler
Günler Kaydolduktan sonra

Amazon FBA Kursu Alana Kitabımı Hediye Ediyorum!


İşi Aylık 200,000₺ Ciro Yapan Kişiden Öğrenin!

Sık Sorulan Sorular


Bu kursta neler öğretiliyor?
Ücretsiz Amazon FBA kursunda, Amazon FBA nedir? Neden yapmalıyız? Dropshipping ve FBA arasındaki farklar, ödeme alma, ilk etapta uzak durulması gereken unsurlar, uluslararası kargo yapma, reklam çeşitleri ve nasıl reklam yapılacağıyla ilgili teorik bilgiler yer alıyor.
Ücretli kurs ile arasında farklar var mı?
Kesinlikle var, ücretsiz kurs sadece teori bazında sizi bilgilendirirken ücretli kurs A' dan Z' ye uygulamalı olarak neredeyse her videoda paylaşılan hayati bilgi ve taktiklerle sizi Amazon'a hazır hale getirecek, rakiplerinize karşı mutlak üstünlük sağlayacak ve kendinizi güven altına alacaksınız
Ücretsiz kursu izlemem vakit kaybı mı?
Hayır. Bu kurs aslında bir bakımdan paranızın boşa gitmeyeceğinin garantisi. Ücretsiz kursu izledikten sonra Amazon FBA yapmanın avantajlarını tam olarak algılayacak, ve kursu satın alma ya da almama kararınızı daha bilinçli olarak vereceksiniz.

Hemen Başla